Studia podyplomowe w zakresie Integrowana produkcja roślinna
W mocy od: 8 kwietnia 2024
Zasady kwalifikacji
Szczegółowe zasady i tryb przyjmowania kandydatów na studia podyplomowe:
wymagane dokumenty:
· podanie o przyjęcie na studia z kwestionariuszem osobowym (wydrukowane z IRK);
· odpis dyplomu ukończenia studiów (min. I stopnia);
· dokument potwierdzający zatrudnienie/świadczenie usług w ramach prowadzonej działalności.
miejsce składania dokumentów i dane do kontaktu dla kandydatów: Dziekanat Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa pokój 07, natalia.plona@uwm.edu.pl, tel. 89 523-32-80,
Zasady przeprowadzenia rekrutacji:
- podmioty publiczne - doradcy z sektora publicznego muszą zostać wskazani przez kierownictwa publicznych podmiotów doradczych (ODR i IR), w przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników niż przewiduje zamówienie, wykonawca zwróci się do kierownictwa tych jednostek z prośbą o wskazanie osób, które powinny zostać wpisane na listę uczestników studiów podyplomowych,
- podmioty prywatne - czyli doradcy zatrudnieni w prywatnych podmiotach doradczych lub osoby prowadzące działalność w zakresie doradztwa rolniczego w ramach samozatrudnienia o wpisaniu na listę słuchaczy studiów podyplomowych decydować będzie kolejność wpływu zgłoszeń.
Kierownik studiów:
Prof. dr hab. Kordan Bożena (Wydział Rolnictwa i Leśnictwa, Katedra Entomologii, Fitopatologii i Diagnostyki Molekularnej)
- Numer telefonu: 89 523-37-81
- E-mail: bozena.kordan@uwm.edu.pl
Sekretarz studiów:
dr hab. Damszel Marta, prof. UWM (Wydział Rolnictwa i Leśnictwa, Katedra Entomologii, Fitopatologii i Diagnostyki Molekularnej)
- Numer telefonu: 89 523-45-46
- E-mail: marta.damszel@uwm.edu.pl